Конференція присвячена річниці створення

Центру Recovery у Вінниці 

24 травня 2024 року річниця роботи реабілітаційного центр Recovery на базі КНП «ВОКМРЦВВРЗН ВОР». Ми завжди пацієнтоорієнтовані!!! Наш девіз «Етична та людяна комунікація з пацієнтом».

Центру Recovery у Вінниці

З травня 2023 року на базі КНП «ВОКМРЦВВРЗН ВОР» функціонує реабілітаційний центр Recovery заснований Віктором та Оленою Пінчуками. У нашому центрі Recovery працюють найкращі фахівці і надається якісна реабілітаційна допомогу на обладнанні останнього покоління. Наші захисники та захисниці завжди можуть звернутися до нас за допомогою.

16 травня – День вишиванки

Для українців вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець.

Щорічне обстеження у кардіолога – запорука профілактики серцево-судинних захворювань

Важливо проходити щорічне обстеження роботи серця, навіть якщо нічого не турбує! Адже серце це основа нашого життя, основний орган системи кровообігу. А кровообіг– головний стовп нашого з вами фізичного існування.

Ендоскопічне обстеження допоможуть вчасно виявити небезпечні хвороби!

Ендоскопія – це метод інструментальної діагностики, який дозволяє, не вдаючись до допомоги скальпеля, зазирнути всередину порожнистих органів. Ендоскопічні обстеження є «золотим стандартом» ранньої діагностики та профілактики онкологічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту та дихальної системи. Тому важливо ВЧАСНО проходити скринінгові обстеження.

День пам’яті Чорнобильської катастрофи…

В ніч на 26 квітня 1986 року сталася аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням реактора. Обвалилася частина будівель, почалася велика пожежа.

Зустріч присвячена 38-й річниці страшної техногенної катастрофи…

24 квітня 2024 року на базі центру відбулась зустріч з учасниками ліквідації та постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС.

Психолог – лікар людських душ

Обрати професію психолога – означає обрати спосіб життя! Покликання психологів – у збереженні нашого ментального здоров‘я.

Рентгенографія

Безкоштовне рентгенологічне дослідження у центрі міста.
У Вінницькому обласному реабілітаційному центрі ветеранів війни та радіаційного захисту населення завдяки співпраці з Національною службою здоров’я України встановлено новітній рентген апарат .
Рентген-дослідження проводять за попереднім записом і наявністю у пацієнта електронного направлення від сімейного лікаря.

Електронейроміографія

Тепер у нашому закладі доступна безкоштовна електронейроміографія (ЕНМГ) за скеруванням від сімейного лікаря або іншого спеціаліста!
ЕЛЕКТРОНЕЙРОМІОГРАФІЯ – це діагностична процедура, що дозволяє оцінити біоелектричні параметри м’язів та взаємодію нервової та м’язової тканин. Незважаючи на молодість методу, вже доведено його велике значення у діагностиці.