Хірургічне відділення

Стаціонарне лікування за «Програмою медичних гарантій» у хірургічному відділенні можна отримати безоплатно, маючи електронне направлення від сімейного чи лікуючого лікаря та негативний результат ПЛР-тесту або ІФА-тесту на Ig M, зроблені за 72 години до госпіталізації

Маркевич Володимир Федорович Маркевич Володимир Федорович
Завідуючий хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 35 років, кандидат медичних наук, заслужений лікар України.
Даценко Андрій Васильович Даценко Андрій Васильович
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 20 років.
Лещенко Юрій Михайлович Лещенко Юрій Михайлович
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 19 років.
Томашевський Олексій Іванович Томашевський Олексій Іванович
Лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 27 років.
Ричковська Інна Василівна Ричковська Інна Василівна
Старша медична сестра хірургічного відділення, вища кваліфікаційна категорія, стаж роботи 22 роки.

Хірургічне відділення працює в режимі надання висококваліфікованої планової хірургічної допомоги постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС та іншим категоріям населення.

Наші фахівці здобули вищу кваліфікаційну категорію та володіють сучасними методами діагностики та лікування профільних захворювань.

Пацієнти отримують лікування виключно згідно протоколів, затверджених МОЗ України. Відділення забезпечене сучасним медичним обладнанням та апаратурою для. У складі відділення функціонує 10 ліжок хірургічного профілю.

Ми виконуємо малоінвазивні хірургічні втручання, зокрема при патології жовчного міхура та протоків. За цей час здійснено більше 4000 ендоскопічних операцій.

Щорічно у відділенні лікується понад 650 пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, хворобами системи кровообігу, кістково-м’язової системи, урологічними, отоларингологічними та гінекологічними захворюваннями, виконується понад 350 лапароскопічних та відкритих оперативних втручань.

Якщо оперативне втручання Вам не показано, Ми повідомимо про це!