Відділення фізичної та реабілітаційної медицини

Стаціонарне лікування за «Програмою медичних гарантій» у відділенні фізичної та реабілітаційної медицини можна отримати безоплатно, маючи електронне направлення від сімейного чи лікуючого лікаря та негативний результат ПЛР-тесту або ІФА-тесту на Ig M, зроблені за 72 години до госпіталізації

Відділення фізичної та реабілітаційної медицини створено у грудні 2019 року на основі відділення відновлювального лікування, яке функціонує в диспансері з 1996 року. У складі підрозділу розгорнуто стаціонар на 30 ліжок реабілітаційного профілю.

З травня 2023 року для поранених військових запрацював сучасний реабілітаційний центр мережі RECOVERY аналогів якому немає в області. Тут відтепер майже 1100 героїв і героїнь на рік зможуть отримати якісну реабілітаційну допомогу на обладнанні останнього покоління. Це вже четвертий заклад реабілітаційної допомоги проєкту RECOVERY, заснованого Віктором і Оленою Пінчуками.

У відділенні проводять реабілітацію пацієнтів відповідно до пакетів медичних послуг за напрямами:

  • “Реабілітаційна допомога дорослим у стаціонарних умовах”
  • “Амбулаторна реабілітаційна допомога дорослим та дітям”

Відповідно до пакетів медичних послуг надається комплексна реабілітаційна допомога щонайменше двома або більше напрямами реабілітації одночасно. В рамках пакету надаються комбіновані реабілітаційні послуги, зокрема це може бути поєднання опорно-рухової реабілітації та психологічної реабілітації, також післяопераціна реабілітація наслідків ушкоджень, отриманих під час воєнних дій.

На базі відділення проводиться консультація спеціалістами мультидисциплінарної команди, складання індивідуальної реабілітаційної команди, складання індивідуальної реабілітаційної програми, оцінки стану та можливості переходу на амбулаторну реабілітацію з використанням міжнародних стандартизованих інструментів обстеження та оцінювання. Відповідно до потреб пацієнта є можливість проведення лабораторних, інструментальних досліджень, консультування лікарями інших спеціальностей відповідно до нозології та стану пацієнта. У відділенні ФРМ здійснюються всі види фізичних процедур, методів реабілітації та фізіотерапії передбачених Міжнародною класифікацією функціонування. Фахівці відділення використовують фізичну терапію, ерготерапію, фізіотерапевтичні методи лікування, лікувальний масаж, терапевтичні вправи, рефлексотерапію. Організовано навчання пацієнтів доглядачів/родичів/ особливостям догляду, навичкам максимальної незалежності в  повсякденному житті.

Наші фахівці працюють у складі мультидисциплінарної команди з підбором індивідуальних реабілітаційних програм, з використанням міжнародних стандартизованих інструментів обстеження та оцінки стану пацієнта. Для контролю перебігу реабілітації ми здійснюємо лабораторні, інструментальні дослідження, запрошуємо для консультації лікарів суміжних спеціальностей відповідно.

Пацієнти забезпечені збалансованим харчуванням в умовах стаціонару.

Персонал відділення

No related posts.

Завідуюча відділення

Повшедна Галина Петрівна

Завідувач Відділення, лікар-фізичної та реабілітаційної медицини з вищою категорією, Галина Повшедна
Галина Петрівна має вражаючий стаж роботи – 33 роки, присвячених медичній професії. Її спеціалізація охоплює лікар-фізіотерапевта та лікаря-спеціаліста в галузі фізичної та реабілітаційної медицини.
Галина Петрівна – це визнаний фахівець у своєму ремеслі. Завдяки її глибоким знанням, натхненню та безмежній любові до своєї роботи, наш реабілітаційний центр RECOVERY стає справжнім оазисом відновлення для наших пацієнтів.
Галина Петрівна завжди працює з великим прагненням допомагати людям відновити своє здоров’я та якість життя. Її професіоналізм, увага до деталей та індивідуальний підхід до кожного пацієнта заслуговують нашої повної вдячності та поваги.

Старша сестра медична

Безносюк Лілія Леонідівна

Лікар фізичної та реабілітаційної медицини

Побережник Аліна Віталіївна

Фізичний терапевт

 Муругова Тетяна Борисівна

– вища освіта

– стаж роботи за фахом 5 років

– З 01.01.2023р. -на посаді фізичного терапевта в Вінницький обласний клінічний медичний реабілітаційний центр ветеранів війни та радіаційного захисту населення.

– Проводить обстеження, тестування, визначає функціональний стан та рівень фізичного розвитку, виявляє рухові та інші порушення, прогнозує можливість їх усунення. Складає та виконує програми фізичної терапії, або компоненти індивідуальної програми реабілітації, які стосуються фізичної терапії.

– володіє глибокими знаннями в галузі фізичної терапії та використовує сучасні методи для поліпшення функціональності пацієнтів.

Фізичний терапевт

Лущан Владислав Олександрович

Фізичний терапевт

Корнійчук Олексій Анатолійович

Фізичний терапевт

Юрченко Лілія Павлівна

Вінницький медичний коледж їм.акад.Д.К.Заболотного 1995р. сестринська справа.
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».Галузь знань-охорона здоровʼя.2018-2023 227фізична терапія ерготерапія,бакалавр
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».Галузь знань охорона здоровʼя 2023-2025 227.1 магістр
Фізична терапія та реабілітація.
-стаж роботи в медицині 20 років
-досвід роботи в реабілітації 8 років. КНП «ВОКМРЦВВРЗН ВОР»
-система підвісної слінг-терапії “Levitas”, лікувальний масаж, мʼяка мануальна терапія, прикладна кінезіологія, кінезіотейпування, тенс-терапія, (електростимуляція), ERGON терапія, PNF терапія, DNS терапія.

Психотерапевт

Марківська Олена Сергіївна

Психотерапевт

Дьоміна Олена Борисівна

Психотерапевт

Артюх Альона Валеріївна

Психіатр

Левченкова Наталія Юріївна

Ерготерапевт

Кушта Марія Федорівна

Ерготерапевт

Солодка Рита Геннадіївна

Терапевт мови і мовлення

Кожушна Інна Мілентіївна

Терапевт мови і мовлення

Лопатинська Олена Василівна

Асистент фізичного терапевта

Кравчук Ольга Леонідівна

📚Освіта : 2019-2023 Бакалавр за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія . Факультет Фізичне виховання та спорту. Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського

2023-2025 Магістр за спеціальністю 227.1. Фізична терапія та реабілітація. Факультет Фізичне виховання та спорту.

Стаж роботи за фахом: 1 рік

Місце роботи: КНП «ВОКМРЦВВРЗН ВОР»
Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.

Методики: IASTM-терапія; Система підвісної слінг-терапії «Levitas»; Кінезіотерапія;

Асистент фізичного терапевта

Маруняк Альона Сергіївна

Асистент фізичного терапевта

Пташник Надія Петрівна

Асистент фізичного терапевта

Савенко Вікторія Сергіївна

No related posts.