Відділення фізичної та реабілітаційної медицини

Стаціонарне лікування за «Програмою медичних гарантій» у відділенні фізичної та реабілітаційної медицини можна отримати безоплатно, маючи електронне направлення від сімейного чи лікуючого лікаря та негативний результат ПЛР-тесту або ІФА-тесту на Ig M, зроблені за 72 години до госпіталізації

Відділення фізичної та реабілітаційної медицини створено у грудні 2019 року на основі відділення відновлювального лікування, яке функціонує в диспансері з 1996 року. У складі підрозділу розгорнуто стаціонар на 10 ліжок реабілітаційного профілю.

Наші фахівці працюють у складі мультидисциплінарної команди з підбором індивідуальних реабілітаційних програм, з використанням міжнародних стандартизованих інструментів обстеження та оцінки стану пацієнта. Для контролю перебігу реабілітації ми здійснюємо лабораторні, інструментальні дослідження, запрошуємо для консультації лікарів суміжних спеціальностей відповідно.

Ми використовуємо фізичну терапію, ерготерапію, матеріали та засоби для відновлення соціальних навичок та навичок самообслуговування осіб з обмеженням можливостями, фізіотерапевтичні методи лікування, масаж, лікувальну фізкультуру, кінезіотерапію, гірудотерапію, рефлексотерапію, бальнеолікування. Організовуємо навчання пацієнтів/ родичів/ доглядачів особливостям догляду, запобіганню можливих ускладнень та дотриманню рекомендацій.

Пацієнти забезпечені збалансованим харчуванням в умовах стаціонару.
Після призначення реабілітаційного діагнозу за міжнародною класифікацією функціонування та складання індивідуальної реабілітаційної програми, наша команда за результатами реабілітаційного обстеження складає програму терапії, реалізує її та оцінює ефективність на усіх етапах реалізації.