Ендоскопічне обстеження допоможуть вчасно виявити небезпечні хвороби!

Ендоскопія – це метод інструментальної діагностики, який дозволяє, не вдаючись до допомоги скальпеля, зазирнути всередину порожнистих органів. Ендоскопічні обстеження є «золотим стандартом» ранньої діагностики та профілактики онкологічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту та дихальної системи. Тому важливо ВЧАСНО проходити скринінгові обстеження.

Тож якщо Вас турбує біль у шлунку (як на голодний шлунок, так і після прийому їжі), нудота, печія, неприємний запах з ротової порожнини, метеоризм, важкість в шлунку, порушення дефекації (закреп, пронос), випорожнення з домішками слизу та крові у фекаліях то Вам потрібно звернутися в КНП «ВОКМРЦВВРЗН ВОР» до висококваліфікованого лікаря-ендоскопіста вищої категорії Гончарук Ольги Олександрівни, яка проводить ЕНДОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ без болю та дискомфорту.

Наш спектр послуг:

  • Відео-езофагогастродуоденоскопія;
  • Відео-колоноскопія;
  • Бронхоскопія;
  • Ендоскопічна діагностика та лікування шлунково-кишкових кровотеч.

Під час обстеження проводяться лікувально-діагностичні маніпуляції, малоінвазивні ендоскопічні оперативні втручання, видалення поліпів тощо.

Ви маєте можливість пройти необхідне обстеження у стані МЕДИКАМЕНТОЗНОГО СНУ, що робить процедуру абсолютно безболісною, комфортною та зменшує негативний вплив на серцево-судинну систему.

Результати записуються на цифрові носії, пацієнту доступні знімки проведеного обстеження.

Щоб потрапити на прийом Вам необхідно:

  • мати електронне направлення на відповідне обстеження від Вашого сімейного/лікуючого лікаря або самозвернення за тарифом платної послуги
  • записатися через контакт-центр на зручний для Вас час.

Записатися на прийом до лікаря ендоскопіста Гончарук Ольги Олександрівни можна, зв’язавшись з нашим контакт-центром.

Запис на консультацію та обстеження

з 08:00 до 16:00 за контактами:

0432 333 150

098 956 51 59

Наша адреса: м.Вінниця, вул. Василя Стуса 11 (зупинка вул. В.Отамановського)

vokmrc@ukr.net